Sieviešu apģērbi

Sieviešu ziemas mētelis

Sieviešu ziemas mētelis

Pieguloša silueta vilnas auduma mētelis ar centrālo piecu pogu aizdari (Ø 22 mm). Priekšdaļa ar sānu daļu un sānu kabatām ar pārloku un līstīti zem tā.Mugurdaļa ar sānu daļu un vidus vīli, kas pāriet šķēlumā. Iešūtas divvīļu piedurknes. Elkoņvīle dūrgalā beidzas ar šķēlumu un trīs apdares pogām (Ø 14 mm). Uz kreisās piedurknes – dienesta emblēma. Iešūta stāvatliektā apkakle ar atsevišķi grieztu stāvdaļu. Uz plecu vīlēm uzpleči, kas piepogājas ar pogu (Ø 14 mm). Uz vidukļa līnijas sānos pa vienai jostas cilpai jostas izvēršanai. Mētelis ar oderi. Mēteļa oderes labajā pusē iestrādāta viena apšuves iekškabata.Mēteļa iekšienē starp virsaudumu un oderi tiek iestrādāta siltinātā sintētiskā starplika – sintepons. Odere ar vaļēju malu dubulti nolocītu (2,0 cm un 2,0 cm) un nošūta ar 1,8 cm platu nošuvi. Pa apkakli, priekšdaļas malu, priekšdaļas un mugurdaļas reljefiem, mugurdaļas vidus vīli, pārlokiem 2,0 cm plata dubultā dekoratīvā nošuve. Pa uzplečiem 1,5 cm plata dekoratīvā nošuve. Apakšmala ar 4,0 cm platu nolocījumu nošūta ar slēpto dūrienu.

Sieviešu vasaras mētelis

Sieviešu vasaras mētelis

Taisna Taisna silueta pusvilnas auduma mētelis ar divrindu pogu aizdari (Ø 22 mm).

Priekšdaļa ar iegrieztām sānu kabatām ar līstīti. Sākot ar 42. izmēru, mēteļiem priekšdaļa ar krūšu iešuvi. Mugurpuse ar vidus vīli, kas beidzas ar šķēlumu. Iešūta atlokāma apkakle ar atsevišķi grieztu stāvdaļu. Iešūtas divvīļu piedurknes. Piedurknes iekšējās vīles lejasdaļā iestrādāts savilktnis, kas piepogājas pie piedurknes (Ø 22 mm). Piedurknes nolocījums 5 cm plats. Uz kreisās piedurknes – dienesta emblēma. Uz vidukļa līnijas cauri divām jostas cilpām izvērta josta ar sprādzi. Apakšmala ar 4,0 cm platu nolocījumu nošūta ar slēpto dūrienu. Mētelis ar oderi.

Oderes labajā pusē iestrādāta viena apšuves iekškabata Odere ar vaļēju malu dubulti nolocītu (2,0 cm un 2,0 cm) un nošūta ar 1,8 cm platu nošuvi. Apkakle, priekšdaļas mala, līstītes, savilktņi un uzpleči nošūti ar dubulto dekoratīvo nošuvi. Pogcaurumi ar actiņu.

Sieviešu žakete

Sieviešu žakete

Pieguloša silueta pusvilnas auduma žakete ar divrindu pogu aizdari (Ø 22 mm). Priekšdaļa ar sānu daļu un grieztu krūšu iešuvi, iegrieztu sānu kabatu ar pārloku un apšuvēm. Kreisajā pusē krūšu līmenī – iegrieztā kabata ar līstīti. Labajā pusē krūšu kabatas līmenī – uzšuve ar uzvārdu. Mugurdaļa ar vidusvīli, ar nogrieztām sānu daļām. Iešūtas divvīļu piedurknes. Uz kreisās piedurknes – dienesta emblēma. Piedurknes dūrgalā elkoņvīlē šķēlums ar trim apdares pogām (Ø 14 mm). Uz plecu vīlēm – uzpleči ar vienu pogu (Ø 14 mm) un dienesta pakāpes zīmēm. Iešūta atlokāma apkakle ar stāvdaļu. Apkakles stūros – zīmotne „LV”. Kabatas pārloki un uzpleči nošūti ar dubultu dekoratīvo nošuvi. Apkakle un atloki ar 0,2 cm platu nošuvi.

Sieviešu svārki

Sieviešu svārki

Taisna silueta pusvilnas auduma svārki ar oderi un slēpta rāvējslēdzēja aizdari mugurpusē.Priekšdaļa ar divām iešuvēm. Mugurdaļa ar divām iešuvēm, vidusvīli un šķēlumu, kurš nostiprināts ar slīpu nošuvi. Trīs cm plata svārku josta ar taisnu jostas pagarinājumu ar vienu pogu (Ø 14 mm) un pogcaurumu ar actiņu. Josta nošūta ar 0,2 platu dekoratīvo nošuvi.

Sieviešu blūze ar garām piedurknēm

Sieviešu blūze ar garām piedurknēm

Vienrindas blūze, ar 4 pogcaurumu un pogu aizdari (Ø10 mm). Priekšdaļa ar nogrieztām sānu daļām, ar nogrieztu zemapmali. Muguras daļa bez vidus vīles, ar nogrieztām sānu daļām. Piedurknes ar vienu vīli, iešūtās ar šķēlumiem apakšmalā, kuri ir apmaloti, ir pa 2 ielocēm apakšmalā, ar piešūtām aprocēm (6,5 cm platumā). Aproču gali tiek aizpogāti ar pogcaurumiem un pogām (Ø 10 mm). Piedurkņu augšdaļās uzšūtas aizlipināmas detaļas (6,0 cm attālumā no pleca), uz kurām tiek piestiprinātas emblēmas. Atlokāma apkakle ar atloku. Uzpleči uz plecu vīlēm, izejoši no piedurkņu iešūšanas vīlēm, kuri aizpogājas ar pogcaurumiem un pogām (Ø 10 mm). Dekoratīvā apdares šuve (0,2 cm): uz aprocēm, uzplečiem, plecu vīlēm, kakles, priekšmalas, atloka un apkakles. Blūzes apakšmala ir apdiegta un nošūta ar dekoratīvo šuvi.

Sieviešu blūze ar īsām piedurknēm

Sieviešu blūze ar īsām piedurknēm

Vienrindas blūze ar 4 pogcaurumu un pogu aizdari (Ø 10 mm). Priekšdaļa ar nogrieztām sānu daļām, ar nogrieztu zemapmali. Muguras daļa bez vidusvīles, ar nogrieztām sānu daļām. Vienvīles piedurknes ar dubulti nolocītu apakšmalu (1,2 + 2,0 cm) un nošūtas ar 1,8 cm dekoratīvo nošuvi. Atlokāma apkakle ar atloku. Uzpleči uz plecu vīlēm, izejoši no piedurkņu iešūšanas vīlēm, kuri aizpogājas ar pogcaurumiem un pogām (Ø 10 mm). Dekoratīvā apdares šuve (0,2 cm): uz aprocēm, uzplečiem, plecu vīlēm, kakles, priekšmalas, atloka un apkakles. Blūzes apakšmala ir apdiegta un nošūta ar dekoratīvo šuvi.